Zwycięzcy Pucharu Tymbarku spotkali się z Reprezentacją Polski

Zwycięzcy Pucharu Tymbarku spotkali się z Reprezentacją Polski

13
2
PODZIEL SIĘ

Dla czterech najlepszych drużyn tegorocznej edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wczorajszy dzień był okazją do wyjątkowego spotkania z piłkarską Reprezentacją Polski.

Spotkanie z Reprezentacją Polski (4)

Zawodnicy i zawodniczki z Małopolski oraz drużyna dziewcząt z województwa lubelskiego i chłopców z Dolnego Śląska odwiedzili wczoraj w Hamburgu kadrę selekcjonera Adama Nawałki przed oficjalnym treningiem poprzedzającym mecz z Niemcami.

Spotkanie z Reprezentacją Polski (5)

Spotkanie młodych zawodników z reprezentacją Polski odbyło się w hotelu, w którym mieszkają biało-czerwoni. Dla zwycięzców XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” była to wyjątkowa okazja do osobistego poznania i porozmawiania m.in. z Arturem Borucem, Grzegorzem Krychowiakiem, Sławomierem Peszką, a także trenerem Adamem Nawałką oraz prezesem Zbigniewem Bońkiem. Po wymianie autografów i wspólnych zdjęciach doszło również do konkursu żonglerki, w którym brylował m.in. Jakub Wawrzyniak.

Spotkanie z Reprezentacją Polski

Po spotkaniu dzieci miały okazję do podziwiania swoich idoli na boisku podczas oficjalnego treningu, który przeprowadzony został na stadionie St. Pauli w Hamburgu. Dla najlepszych w Polsce drużyn dziewcząt i chłopców do lat 10 i 12, wczorajsze atrakcje to tylko jeden z elementów nagrody głównej za zwycięstwo w XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Spotkanie z Reprezentacją Polski (3)

Dziś młodzi zawodnicy rozegrają mecze towarzyskie z rówieśnikami z Niemiec oraz będą kibicować biało-czerwonym w spotkaniu z zespołem prowadzonym przez trenera Joachima Loewa, które odbędzie się na stadionie Imtech Arena w Hamburgu.

2 KOMENTARZE

  1. Pozdrawiamy chłopców U 12 z Małopolski i gratulujemy Wam w tym 2 z Tarnowskiego Klubu

Comments are closed.