Zostawili dobre wrażenie i punkty

Zostawili dobre wrażenie i punkty

71
0
PODZIEL SIĘ

Zagłębie II Lubin wzmocnione zawodnikami z kadry narodowej i ekstraklasy wygrało z Lechią 2:1 po golach Kamila Mazka i Słowaka Jana Vlasko. Trójkolorowi zaprezentowali się dziś bardzo dobrze i mało brakowało do wywiezienia dobrego rezultatu. Gola dla nas po pięknej akcji Buryły skrzydłem, zdobył Niedojad.

Gdy przed meczem spojrzeliśmy na skład rywali, uczucia były mieszane. Zagłębie II Lubin wyszło na mecz w bardzo mocnym zestawieniu, z ekstraklasowiczami i reprezentantem Polski, który grał na Euro 2016. Wśród Lechitów zabrakło Domaradzkiego, który na treningu dzień przed meczem doznał urazu kostki. Na trybunach zjawiło się sporo, jak na mecz rezerw Zagłębia, kibiców. Wśród nich mogliśmy dojrzeć m.in. trenera pierwszego zespołu Piotra Stokowca, byłego reprezentanta kraju – Mariusza Lewandowskiego, czy zawodników pierwszego Zagłębia, wśród których nie zabrakło Jarka Jacha, z którym wspólnie oglądaliśmy drugą część meczu.

Sam mecz rozpoczął się rewelacyjnie dla podopiecznych Zbigniewa Soczewskiego. Już w pierwszej minucie po przechwycie, piłka trafiła … Więcej na stronie Lechii Dzierżoniów

Spaleniak – P.Słonecki (69′ Paszkowski), Pałys (86′ Aleksiuk), Korkuś, Barski, Tomaszewski (79′ Krupnik), Pietkiewicz, Szydziak, Buryło, Borowy, Niedojad (79′ Taranenko)

Hładun – Jończy, Slisz (60′ Żyra), Nowak, Andrzejczak, Szota, Pakulski, Mazek (46′ Chodyna), Vlasko (80′ Witsanko), Nahrebecki, Matuszczyk

0:1 Niedojad (1′), 1:1 Mazek (44′), 2:1 Vlasko (66′)
Tomaszewski, Pietkiewicz (Lechia) oraz Nowak (Zagłębie II)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ