Zostań mistrzem grillowania

Zostań mistrzem grillowania

14
0
PODZIEL SIĘ

Jesteś mistrzem wakacyjnego grilla? Podziel się z nami swoją pasją i weź udział w III Mistrzostwach Dzierżoniowa w Grillowaniu! To impreza towarzysząca i jedna z wielu atrakcji czyli Terenowego Rajdu Amatorów Kolarstwa i Turystyki.

 grillowanie

Tegoroczny TRAKT to 11 tras: 3 piesze i 8 rowerowych. Niektóre są lekkie, łatwe i przyjemne, inne dla osób ceniących mocne wrażenia. TRAKT to doskonała oferta na niedzielny spacer z dziećmi, zwiedzenie Dzierżoniowa, przejście trasą „Nordic Walking” lub na górską wyprawę. Rowerzyści będą mieli do wyboru urozmaicone trasy, z których najdłuższa liczy 100 kilometrów.

Z roku na rok liczba Dolnoślązaków uczestniczących w imprezie rośnie. Na trasy zawodnicy wyruszają z dzierżoniowskiego rynku, by spotkać się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Strumykowej 1. Tam na uczestników będzie czekać ciepły poczęstunek i imprezy towarzyszące, m.in. Mistrzostwa Dzierżoniowa w Grillowaniu.

Zgłoszenia maksymalnie 3- osobowych drużyn przyjmowane są do 8 maja na adres e-mail imprezy@hotelosir.pl lub pod nr tel. 645 05 41 w 384. Zawodnicy przyrządzą potrawy z wybranych przez siebie produktów. Zostaną one następnie poddane ocenie jury. Organizatorzy pokrywają koszty zakupu wszystkich artykułów (ryby, mięso, warzywa, przyprawy), zapewniają przygotowane stanowisko z grillem. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Planowany jest również pokaz gastronomiczny.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY