Żółty kolor nadziei

Żółty kolor nadziei

15
0
PODZIEL SIĘ

Uczniowie i nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. ks. J. Twardowskiego w Piławie Górnej 30 marca zebrali 1210,19 zł. Już drugi raz wzięli udział w kampanii „Pola nadziei”…

 20140404_1

„Pola nadziei” to międzynarodowy program, którego celem jest nie tylko pozyskiwanie pieniędzy na rzecz hospicjów, lecz także propagowanie niesienia bezinteresownej pomocy chorym i cierpiącym. Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno –Wychowawczego w Piławie Górnej postanowili wspomóc Fundację „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”. Za zgodą księdza prałata wraz z opiekunami kwestowali przed kościołem po porannych mszach świętych.

 20140404_2

Za składane datki dziękowali, wręczając żonkile, żółte balony ze znakiem fundacji i ulotki. Kwiaty zerwali z własnego poletka, bo wcześniej, wspólnie z nauczycielami i innymi pracownikami ośrodka, kupili cebulki żonkili, zasadzili i gorliwie pielęgnowali. Dzięki zaangażowaniu podopiecznych placówki i ofiarności mieszkańców Piławy Górnej podczas kwesty udało się zebrać 1210,19 zł. Pieniądze przekazano na konto fundacji. Koordynatorem projektu w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym jest pani Anna Rozciecha.

 UM Piława Górna

BRAK KOMENTARZY