Złote Gody 2014

Złote Gody 2014

9
0
PODZIEL SIĘ

Na terenie Dolnośląskiego Inkubatora Art – Przedsiębiorczości odbyła się uroczystość Złotych Godów, w której udział wzięło 38 par małżeńskich. Medale nadane przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył burmistrz Bielawy Ryszard Dźwiniel. Spotkanie z jubilatami odbyło się w sobotę 25 października.

zlote_gody_2014_10

Medale z okazji 50. rocznicy pożycia małżeńskiego otrzymali państwo:Maria i Jan Adlerowie, Teresa i Józef Borczykowie, Wanda i Jerzy Cebulscy, Wanda i Ryszard Chabińscy, Janina i Jarosław Chomowie, Irena i Tadeusz Drapichowie, Helena i Czesław Duziakowie, Krystyna i Lidwik Dychusowie, Aniela i Stefan Gołabkowie, Zofia i Zygmunt Gosowie, Dionata i Jerzy Górscy, Stanisława i Stanisław Jaworscy, Danuta i Jan Jurakowie,

zlote_gody_2014_5

Daniela i Wojciech Juraszkowie, Jadwiga i Jan Kacprzakowie, Waładysława i Henryk Kajkowscy, Maria i Stanisław Kilianowie, Teresa i Edward Krulikowscy, Alfreda i Mieczysław Marcowie, Janina i Czesław Mielniczekowie, Józefa i Ryszard Młynarscy, Kazimiera i Tadeusz Motylewiczowie, Teresa i Jan Peasowie, Zofia i Tadeusz Plizgowie, Barbara i Mieczysław Sedlaczkowie, Hanna i Walerian Stajnowie, Stanisława i Jordan Szeremetowie, Anna i Władysław Taraszkiewiczowie, Wiesława i Stanisław Tomczakowie, Irena i wacław Trawińscy, Łucja i Jan Twardakowie, Genowefa i Jan Tyrchowie, Klementyna i Kazimierz Tyrchowie, Genowefa i czesław Uznańscy, Leokadia i Jan Uznańscy, Stanisława i Henryk Wiśniewscy, Krystyna i Józef Zającowie oraz Jadwiga i Kazimierz Zawodzińscy.

zlote_gody_2014_7

Niespodzianką przygotowaną specjalnie dla jubilatów był występ dzieci i młodzieży z Zespołu Pieśni i Tańca „Poloneziaki” z bielawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

zlote_gody_2014_4

zlote_gody_2014_8

Rzecznik – Łukasz Masyk

BRAK KOMENTARZY