Żelazne Byki na zawodach we Wrocławiu

Żelazne Byki na zawodach we Wrocławiu

23
0
PODZIEL SIĘ

W sobotę 17 mają we Wrocławiu odbył się Turniej Zapaśniczy dzieci i młodzieży w zapasach w stylu wolnym o Puchar Prezydenta Miasta Wrocławia Rafała Dutkiewicza.

DruĹĽyna IRON BULLS BIELAWA

W zawodach uczestniczyło 100 zawodników z 10 klubów. Klub IRON BULLS BIELAWA reprezentowali : Oskar Stachura, Jakub Wojnar, Mikołaj Maciejewski, Aleks Beck, Szymon Masek oraz Franciszek Koper.

Młodzi adepci zapasów trenujący w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie pod okiem Norberta Warchoła wywalczyli następujące miejsca : złoty medal w kategorii 29kg Aleks Beck, srebrne medale Oskar Stachura kat. 34kg, Franciszek Koper kat. 32kg, Mikołaj Maciejewski kat. 37kg, brązowe medale Szymon Masek kat. 31kg oraz Jakub Wojnar kat. 47kg.

Franciszek Koper II miejsce

Chciałbym pogratulować wszystkim zawodnikom za to że tak dzielnie się spisali na tych zawodach. Cieszymy się że z kolejne imprezy potrafimy przywozić medale. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim rodzicom którzy tak dzielnie wspierają swoje pociechy podczas codziennych treningów oraz podczas zmagań sportowych. Podziękowania należą się również Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie z Oddziałami Sportowymi dzięki której nasi zawodnicy bez problemu mogą rozwijać swoje zainteresowania sportowe – Norbert Warchoł

Szymon Masek III miejsce

Zarząd UKS IRON BULLS chciałby podziękować Panu Krzysztofowi Kuśmierskiemu Prezesowi Firmy EL MONT z Dzierżoniowa za zakup dresów sportowych oraz trykotów zapaśniczych naszym zawodnikom. Podziękowania należą się również Firmie DRG AGRO GROUP z Tuszyna która wspiera nasze działania podczas wyjazdów na zawody

Sławomir Różycki

BRAK KOMENTARZY