Zawodnicy MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW w nowych strojach

Zawodnicy MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW w nowych strojach

14
0
PODZIEL SIĘ

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy JUNIOR Dzierżoniów chciałby podziękować wszystkim sympatykom swojego Klubu którzy wspierają nasze działania podczas codziennych treningów oraz wyjazdów na zawody, obozy oraz seminaria.

klubowe rashgardy

W naszym klubie na co dzień trenuje 50 zawodników w takich sekcjach jak Zapasy, Jiu Jitsu, MMA oraz Sumo. Z roku na rok nasz klub osiąga co raz to wyższe wyniki sportowe które zostają zauważone przez różne instytucje oraz firmy. Do największych sukcesów sportowych w 2013 roku możemy zaliczyć :

zawodnicy BJJ

– zdobycie przez Michała Bobrowskiego złotego medalu na Mistrzostwach Europy ADCC w kat. Junior +80kg oraz również zdobycia Mistrzostwa Polski Juniorów w formula MMA.

– Zdobycie przez Przemysława Szpiczakowskiego złotego medalu podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Zapasach w Stylu Wolnym w kat. 66 kg.

– Zdobycie przez Sebastiana Dudka srebrnego medalu podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zapasach w stylu wolnym kat. 42kg.

– Zdobycie przez Piotra Szydłowskiego srebrnego medalu podczas Mistrzostw Polski LZS w zapasach w stylu wolnym kat. 50kg

– zdobycie przez Jakuba Kocerbę złotego medalu podczas Mistrzostw Makroregionu w Zapasach w stylu wolnym kat 35kg oraz srebrnego w stylu klasycznym kat. 35kg.

Zapasicy oraz zawodnicy BJJ w strojach do walkijpg

W 2014 nasi podopieczni również osiągają wysokie wyniki sportowe dzięki którym możemy godnie reprezentować nasz klub, miasto oraz powiat na arenach krajowych oraz międzynarodowych. Dzięki uprzejmości Pana Krzysztofa Kuśmierskiego z firmy EL MONT z Dzierżoniowa nasz klub otrzymał piękne dresy sportowe. Dzięki uprzejmości firmy DRG AGRO GROUP z Tuszyna nasi zawodnicy z sekcji BJJ oraz MMA otrzymali komplet pięknych strojów sportowych do walki. Podziękowania również należą się firmie FESTA SPORT z Dzierżoniowa która została sponsorem technicznym naszego klubu.

BRAK KOMENTARZY