Zawodnicy JUNIORA DZIERŻONIÓW coraz mocniejsi w MMA

0
PODZIEL SIĘ

W niedzielę, 4 mają we Wrocławiu odbyła się 60 edycja Amatorskiej Ligi MMA podczas której, odbywały się zmagania w formule MMA oraz BJJ.

Artur Gałecki II miejsce

W zawodach uczestniczyło 150 zawodników z całej Polski. Klub MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW w zawodach reprezentowali : Michał Bobrowski, Sebastian Mazan, Marcin Gudz, Andrzej Tracz. Artur Gałecki – formuła MMA oraz Jarosław Sadowski formuła BJJ. Po raz kolejny w swoich zmaganiach bezkonkurencyjny okazał się Michał Bobrowski który zdobył złoty medal w kategorii Full Contact – 87kg. Drugi złoty medal w Turnieju wywalczył Marcin Gudz również w kategorii 87kg – Pierwszy Krok.

JUNIOR DZIERŻONIÓW

Srebrny medal wywalczył Artur Gałecki w kategorii Junior -67kg. Czwarte miejsce zdobył Andrzej Tracz w kategorii – 73 kg oraz Jarosław Sadowski w BJJ Białe Pasy -73kg. W walkach eliminacyjnych odpadł Sebastian Mazan kat – 73kg.

Zawodnicy JUNIORA DZIERŻONIÓW trenowani są przez Norberta Warchoła oraz Mariusza Cieślińskiego.