Zarezerwuj stoisko na Prezentacjach

Zarezerwuj stoisko na Prezentacjach

11
0
PODZIEL SIĘ

dsc_0136

Przedsiębiorco, nie siedź w cieniu. Niech Cię zobaczą! Pokaż, co masz do zaoferowania na Prezentacjach Dzierżoniowskich w ostatni weekend września, zdobądź rozgłos i nowy target. Zwłaszcza, jeśli jesteś początkujący w biznesie, bo dla debiutów stoisko kosztuje tylko 1 zł + VAT.

Standardowe stoisko wystawiennicze na święcie lokalnego biznesu wynosi 12 m2. Wystawca ma jednak możliwość zarezerwowania stoiska zabudowanego lub nie o mniejszej lub większej powierzchni – na zewnątrz hali bez ograniczeń. Do każdego stoiska, bez względu na położenie, doprowadzona jest energia elektryczna.

1m2 powierzchni wystawienniczej zabudowanej (ścianki osłonowe, wykładzina, lampki, fryz z nazwą firmy) kosztuje 41,70 zł. Bez zabudowy – 25 zł.

Dla debiutów, czyli mikro i małych przedsiębiorstw z branży produkcyjnej lub usługowej, prowadzących działalność nie dłużej niż 3 lata i biorących po raz pierwszy udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach, przewidziano miejsca na tzw. „ścianie biznesu“ za preferencyjną opłatą 1 zł + VAT za całe stoisko (3 x 4 m).

Wystawcy, którzy brali udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach 2013 w kategorii DEBIUT, za stoisko zapłacą jedynie połowę. Tak samo jak laureaci konkursu SMOK BIZNESU 2013. Dla stałych klientów przewidziano 5% rabatu za każdy rok udziału w poprzednich edycjach imprezy.

Dla komitetów wyborczych stoisko na zewnątrz hali do 12m2 kosztuje 1230 zł. Za każdy kolejny m2 trzeba będzie dopłacić 20,85 zł.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY