Zarezerwuj sobie czas na rozrywkę

Zarezerwuj sobie czas na rozrywkę

5
0
PODZIEL SIĘ

imprezy_kulturalne_i_sportowe_w_ii_polroczu_w_dzierzoniowie

Tych imprez nie możesz przegapić. Już dziś zapisz je w swoim kalendarzu. Zobacz, co przygotował dla nas w drugim półroczu tego roku Dzierżoniowski Ośrodek Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie w ramach stałych dużych, niekiedy plenerowych imprez.

KULTURA

W dniach 15-17 sierpnia Dzierżoniowski Ośrodek Kultury zaprasza na 14. Jarmark Pszczelarski Miodobranie. Melomani będą zadowoleni z wrześniowego festiwalu Wratislavia Cantans, a przedsiębiorcy i ci, którzy mają nadzieję wygrać jakieś nagrody – z 20. Dzierżoniowskich Prezentacji.

W dniach 17-19 października czeka nas jeszcze 11. Kalejdoskop Kultur Dolnego Śląska, 7-8 listopada 15. Ogólnopolski Konkurs Poezji Śpiewanej i 20. Spotkanie w Poetyckiej Stajni, a w grudniu Mikołaj w Rynku oraz Bożonarodzeniowy Kiermasz.

Cyklicznie kontynuowane będą także koncerty w ramach Klubowego Grania, spektakle w ramach Teatralnej Niedzieli, a także imprezy amatorskiego ruchu artystycznego.

SPORT

Z imprez sportowych w sierpniu X Międzynarodowy Memoriał Jerzego Klempela. We wrześniu tenisiści szykują się na Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego Galma-Cup, a zapaśnicy w listopadzie na Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Niepodległości.

Warto już dziś zarezerwować sobie czas na interesujące nas wydarzenia. Na bieżąco będziemy o nich informować i przypominać na naszej stronie internetowej.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY