Zaproszenie dla organizacji pozarządowych

Zaproszenie dla organizacji pozarządowych

13
0
PODZIEL SIĘ

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie informuje, że 12 września 2014 roku organizowany jest we współpracy z Urzędem Gminy Dzierżoniów II Powiatowy Dzień Organizacji Pozarządowych „NGO – to jest to!”. Zainteresowane organizacje mogą zgłaszać swój udział do 10 czerwca br.

org2

Podobnie jak w roku ubiegłym celem przedsięwzięcia jest prezentacja potencjału oraz dorobku organizacji pozarządowych, promowanie ich różnorodności oraz integracja środowiska III sektora powiatu dzierżoniowskiego.

Inicjatywa ta będzie miała charakter imprezy plenerowej, podczas której organizacje pozarządowe będą miały możliwość przedstawienia swojej działalności, swoich osiągnięć oraz oferty skierowanej do lokalnej społeczności. Prezentacje odbywać się będą na stoiskach wystawienniczych przygotowanych przez siebie według własnej koncepcji.

org3

– Serdecznie zachęcamy wszystkie organizacje pozarządowe do udziału w tej ważnej i potrzebnej inicjatywie – mówi wicestarosta Dariusz Kucharski. – Mamy nadzieję, że tegoroczny, II Powiatowy Dzień Organizacji Pozarządowych również spotka się z tak dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego powiatu, jak w roku 2013.

Zgłoszeń należy dokonywać do 10 czerwca br. za pomocą załączonego niżej formularza. Informacje dotyczące miejsca, dokładnej godziny rozpoczęcia i zakończenia działania oraz warunków technicznych zostaną przekazane organizacjom po 10 czerwca.

Kontakt: Biuro Spraw Obywatelskich, Bezpieczeństwa i Zarządzenia Kryzysowego, tel. 74 832 52 28, 74 832 52 29, e-mail: so@pow.dzierzoniow.pl

org4

 starostwo powiatowe

BRAK KOMENTARZY