Zaproszenie dla kobiet z inicjatywą

Zaproszenie dla kobiet z inicjatywą

10
4
PODZIEL SIĘ

forum_kobiet_2013_0

Już za dwa tygodnie wielkie święto każdej kobiety i moc niespodzianek. Dzierżoniów – miasto z inicjatywą zaprasza 4 października na II Forum Kobiet Przedsiębiorczych. W skrócie będzie to dyskusja o tym, co dało kobietom 10 lat członkostwa w UE. Ponadto pokaz mody i zajęcia z rozwoju osobistego.

Spotkanie ma na celu podkreślenie rosnącej roli kobiet w życiu społecznym i gospodarczym poprzez pokazanie przykładów kobiet aktywnych i przedsiębiorczych. Ma stanowić także odpowiedź na tkwiącą w ludziach potrzebę autorytetu – stać się inspiracją i motorem do podjęcia własnych działań.

Impreza pod patronatem Stowarzyszenia Aktywność Kobiet planowana jest w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury w godz. od 17.00 do 21.00 i będzie podzielona na trzy części. Szczegóły w załączniku.

Załącznik: www.dzierzoniow.pl/sites/default/files/attachment/ulotka_forum_kobiet.pdf?uuid=541ada8314ce5

UM Dzierżoniów

4 KOMENTARZE

  1. Na zdjęciu widzę nasza posłankę Raczynską. kto wie w jakiej partii obecnie jest? Bo ja już się zgubiłem.

  2. To oświadczenie znalazłem na stronie OBS Bielawa zdziwiłem się bardzo bo przecież Hałaczkiewicz należy do OBS w Bielawie. Jakim cudem wasz członek startuje w wyborach a wy tego CZŁONKA nie popieracie. Przedziwna sytuacja.
    Oświadczenie
    Zarząd koła Obywatelskiego Bloku Samorządowego w Bielawie informuje, że jako współzałożyciele i członkowie Porozumienia dla Bielawy popieramy kandydatów startujących z listy KWW Piotra Łyżwy – Porozumienia dla Bielawy,w tym wspólnego kandydata na burmistrza Pana Piotra Łyżwę.

Comments are closed.