Zapraszamy na koncert Kamila Bednarka

Zapraszamy na koncert Kamila Bednarka

19
2
PODZIEL SIĘ

KAMIL BEDNAREK swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w formacji StarGuardMuffin. Zespół powstał w Brzegu, w maju 2008 roku. Bez wątpienia medialny rozgłos SGM zawdzięcza swojemu frontmanowi – Kamilowi Bednarkowi, który zdobył II miejsce w III edycji programu „Mam talent!” w TVN. To spektakularne wydarzenie spowodowało, iż debiutancki album zespołu, zatytułowany „Szanuj”, który został wydany w listopadzie 2010 roku przez wrocławską firmę Lou & Rocked Boys stał się prawdziwym bestsellerem. W grudniu osiągnął status Złotej Płyty, a w styczniu 2011 podwójnej Platyny. Łącznie nakład przekroczył już 75.000 egzemplarzy.

kamil bednarek

W pierwszych miesiącach 2012 roku działalność StarGuardMuffin została bezterminowo zawieszona, natomiast Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj SGM) oraz dwoma nowymi muzykami pracuje nad nową płytą formacji BEDNAREK.

Zespół przez cały czas regularnie koncertuje, m.in. na festiwalu w Jarocinie, Odjazdach, na dużej scenie Przystanku Woodstock 2013 czy zahaczając o Top Trendy i Festiwal w Opolu. W 2013 roku kapela po raz pierwszy występowała na Wyspach Brytyjskich, dając owacyjnie przyjęte koncerty, m.in. w Dublinie, Londynie czy Leeds. Jesienią 2014 zespół ponownie zawita w tym zakątku Europy, natomiast w drugiej połowie października po raz pierwszy uda się na tournee po Stanach Zjednoczonych. Aktualnie artysta pracuje nad materiałem na swoją kolejną płytę, natomiast w maju 2014 miała miejsce premiera pierwszego, koncertowego DVD z Przystanku Woodstock, firmowanego przez „Złoty Melon”. W połowie br okazało się, że zespół BEDNAREK został laureatem plebiscytu „Złotego Bączka”, właśnie na Woodstocku, co zaowocuje kolejnym koncertem na Dużej Scenie tego niepowtarzalnego Festiwalu.

koncert bednarek

Występy na żywo są bardzo energetyczne, spontaniczne i grane secem, a nie tylko umiejętnościami, zaś sam Kamil Bednarek, bawiący się muzyką jest mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością…

SKŁAD:

Kamil Bednarek – wokal, saksofon

Piotr „Piter” Bielawski – gitara

Piotr „Zwierz” Stanclik – bas

Radek Szyszkowski – instrumenty klawiszowe

Maciek Pilarz – perkusja

27 listopada 2014, godz. 19:00 sala koncertowa DOK

bilety w cenie:

35zł – przedsprzedaż

40zł – w dniu koncertu

https://www.youtube.com/watch?v=bpFdpsD_3oE

https://www.youtube.com/watch?v=0SEg695ce3k

2 KOMENTARZE

Comments are closed.