Zapraszamy na II Forum Kobiet Przedsiębiorczych

Zapraszamy na II Forum Kobiet Przedsiębiorczych

17
0
PODZIEL SIĘ

forum_kobiet_2013

Dyskusja o tym, co dało kobietom 10 lat członkostwa w UE, pokaz mody, zajęcia z rozwoju osobistego, spotkanie z Katarzyną Glinką, dietetyczką i artterapia – to tylko niektóre punkty II Forum Kobiet Przedsiębiorczych pod hasłem „Eurokobieta – świadoma, piękna i zdrowa. 10 lat kobiet w Unii Europejskiej“. Dzierżoniów – miasto z inicjatywą zaprasza na nie 4 października.

Forum Kobiet Przedsiębiorczych to święto aktywnych kobiet z Dzierżoniowa i okolic. Ma na celu podkreślenie rosnącej roli kobiet w życiu społecznym i gospodarczym poprzez pokazanie przykładów kobiet aktywnych i przedsiębiorczych. Ma stanowić także odpowiedź na tkwiącą w ludziach potrzebę autorytetu – stać się inspiracją i motorem do podjęcia własnych działań.

Impreza pod patronatem Stowarzyszenia Aktywność Kobiet planowana jest w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury w godz. od 17.00 do 21.00. Będzie podzielona na trzy części. Pierwsza to spotkanie w formie moderowanego wywiadu, który poprowadzi Agata Dzikowska. Jej rozmówczyniami będą: dr Anna Pacześniak z katedry Studiów Europejskich Uniwersytetu Wrocławskiego, Barbara Kaśnikowska – prezes WSSE „Invest – Park”, posłanka Aldona Młyńczak oraz wicewojewoda Ewa Mańkowska.

 Po przerwie uczestniczki forum obejrzą pokaz mody. W ręcznie malowanych ubraniach zaprezentują się modelki z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Pochodząca z Dzierżoniowa aktorka Katarzyna Glinka opowie o swojej drodze do sukcesu.

Potem zaplanowano warsztaty pod hasłami: „Świadoma własnej wartości”, „Dbająca o swój wygląd i wizerunek” oraz „Dbająca o zdrowie”. Będą to zajęcia z rozwoju osobistego, lekcja makijażu i fryzury biznesowej oraz spotkanie z dietetyczką. Zaplanowano również artterapię.

Forum zakończy wspólna fotografia i poczęstunek – zdrowa kolacja zgodna z menu Akademii Zdrowia Dr. Baumana. Dla każdej z uczestniczek forum organizatorzy przygotowali prezent – bilet do kina na „kobiecy” film.

Sponsorem II Forum Kobiet Przedsiębiorczych jest PZU.

BRAK KOMENTARZY