Zapisy do 12 września

Zapisy do 12 września

13
0
PODZIEL SIĘ

centrum_rehabilitacji_piatka_0

Możesz jeszcze zapisać swoje dziecko na zajęcia gimnastyki korekcyjnej w Centrum Rehabilitacji „Piątka“ przy Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżoniowie. Termin rozpoczęcia zajęć to druga połowa września. Zapisy trwają do 12 września.

Zajęcia mają na celu dążenie do uzyskania prawidłowej postawy poprzez likwidację powstałych napięć i zaburzeń równowagi mięśniowo-powięziowej. Centrum Rehabilitacyjne jest czynne w godzinach popołudniowych. Każde dziecko ma zapewnione 20 godz. zajęć (2 razy w tygodniu po 1 godz.). Kwalifikacje uczniów do grup dyspanseryjnych odbywają się na podstawie posiadanych badań oraz wskazań lekarza.

Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu, według specjalistycznych metod, takich jak między innymi FITS, PNF, Pilates. Każdy uczestnik wnosi opłatę w formie darowizny na rzecz szkoły w wysokości 50 zł. Oprócz zajęć dla dzieci przewidziano konsultacje dla rodziców. Bliższych informacji udziela sekretariat SP 5 pod nr. tel. 74 831 34 36.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY