Zapaśniczki w Reprezentacji Polski

Zapaśniczki w Reprezentacji Polski

8
0
PODZIEL SIĘ

W dniach 8 -15 kwietnia w Pelpinie odbyło się Zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorek oraz Juniorek Młodszych w Zapasach. Wśród uczestniczek nie zabrakło zawodniczek z Powiatu Dzierżoniowskiego: Paulina Martyka, Sylwia Martyka – MUKS JUNIOR Dzierżoniów oraz Olimpia Łosyk. Podczas obozu zawodniczki doskonaliły elementy techniczne.

W dniach 28.04-05.05.2017 Paulina Martyka uczestniczyć będzie w Zgrupowaniu Reprezentacji Polski Juniorek oraz Niemiec w Frankfurcie, gdzie przygotowywać się będą do międzynarodowego turnieju w Rumunii 11-14.05.2017.

Wśród powołanych zawodniczek na zawody w Rumunii znalazły się Paulina Martyka, Sylwia Martyka MULKS JUNIOR Dzierżoniów oraz Roksana Łosyk IRON BULLS Bielawa.

Będzie to drugi występ zawodniczek w barwach w Reprezentacji Polski. Wcześniej Paulina Martyka oraz Roksana Łosyk reprezentowały Polskę podczas zawodów w Łotwie oraz Sylwia Martyka podczas zawodów w Niemczech. Będzie to kolejny etap przygotowań zawodniczek do najważniejszych imprez w tym sezonie Mistrzostw Europy bądź Mistrzostw Świata – Norbert Warchoł.

Podziękowania dla firmy DRG Agro Group z Tuszyna, która wspiera działania zawodniczek.

Wspierają nas również:
Urząd Miasta Bielawa
Urząd Miasta Dzierżoniów
Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie
Profesjonalne Centrum Odżywek Sportowych Arkadiusz Rogowski
Fix Your Health – Grzegorz Fiks

BRAK KOMENTARZY