Zamknięcie skrzyżowania w przyszłym tygodniu

Zamknięcie skrzyżowania w przyszłym tygodniu

16
0
PODZIEL SIĘ

daszynskiego_pilsudkiego

Jeszcze do 20 października kierowcy będą mogli korzystać ze skrzyżowania ul. Piłsudskiego z ul. Daszyńskiego. Przesunięty został termin wprowadzenia czasowej organizacji ruchu związanego z budową w tym miejscu ronda. Inwestycja miała ruszyć 13 października, ostatecznie rozpocznie się tydzień później.

Przypominamy, że skrzyżowanie na czas wykonywania robót będzie całkowicie wyłączone z ruchu. Ruch na ul. Piłsudskiego na odcinku od Bielawskiej do ul. Daszyńskiego zostanie skierowany w kierunku Pieszyc i Wałbrzycha ulicami: Wrocławską, Piastowską, Diorowską, Świdnicką, Złotą, Zachodnią i Pieszycką. Dla jadących z Wałbrzycha i Pieszyc w kierunku centrum ruch będzie się odbywał ulicą Kościuszki, Świdnicką, Diorowską i ul. Piastowską.

Objazd dla jadących do centrum od ronda przy Intermarche odbywać się będzie ul. Piastowską i Strzelniczą. Ruch na ul. Piłsudskiego pomiędzy ul. Parkową a Daszyńskiego odbywać się będzie ulicami sąsiednimi bez wyznaczania objazdu.

Istniejące przystanki autobusowe na ulicy Piłsudskiego między ul. Daszyńskiego a ul. Rolną pozostają bez zmian. Trasy linii autobusowych przebiegać będą wyznaczonymi objazdami. Na trasie objazdów nie przewiduje się wyznaczenia dodatkowych przystanków autobusowych.

Taka organizacja ruchu potrwa do końca sierpnia 2015 r.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY