Zagraj na gitarze w Krzyżowej

Zagraj na gitarze w Krzyżowej

11
0
PODZIEL SIĘ

Grasz na gitarze, ale chciałbyś udoskonalić swój warsztat muzyczny? Weź udział w Letnim Kursie Gitary w Krzyżowej w terminie od 10 do 18 sierpnia. Letni Kurs Gitary jest międzynarodową imprezą edukacyjną organizowaną w Krzyżowej, niedaleko Świdnicy od 2001 r. Pomysłodawcą oraz Dyrektorem Artystycznym tego przedsięwzięcia jest Krzysztof Pełech – znany i ceniony gitarzysta oraz pedagog.

 gitara_krzyzowa

Kurs jest wydarzeniem posiadającym długoletnią tradycję. Jego trzon stanowią głównie lekcje mistrzowskie oraz grupowe warsztaty z zakresu gry na instrumencie prowadzone przez doświadczonych pedagogów z całego świata.

Podczas czternastej edycji imprezy w Krzyżowej gościć będą najznakomitsi artyści, wśród których znajdą się: Krzysztof Pełech (Polska), Thomas Offermann (Niemcy), Florian Palier (Austria), Carlos Piñana (Hiszpania), Marcin Olak (Polska), Michał Stanikowski (Polska/Niemcy), Robert Horna (Polska), Magdalena Czwojda (Polska), Marek Pasieczny (Polska), Piotr Restecki (Polska), Leonardo Vilhena (Brazylia), Mikołaj Wielecki (Polska) oraz Anna Siek (Polska).

Oferta Kursu wzbogacona jest o multimedialne pokazy DVD, wykłady, prezentacje akcesoriów muzycznych, praktyczny kurs kompozycji, warsztaty z zakresu orkiestry gitarowej oraz koncerty z udziałem zaproszonych gości. Letni Kurs Gitary przeznaczony jest dla gitarzystów w każdym wieku, bez względu na stopień zaawansowania gry na instrumencie.

Udział w imprezie gwarantuje rozwój umiejętności pod okiem najlepszych artystów z kraju i zagranicy. Od początku istnienia impreza odbywa się w byłej posiadłości rodziny von Moltke, którą stanowi zabytkowy XVIII – wieczny pałac oraz kompleks otaczających go budynków.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY