Zadbaj o kręgosłup swojego dziecka już dzisiaj

Zadbaj o kręgosłup swojego dziecka już dzisiaj

13
1
PODZIEL SIĘ

centrum_rehabilitacji_piatka

Centrum Rehabilitacji „Piątka“ przy Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżoniowie do 12 września prowadzi zapisy na zajęcia gimnastyki korekcyjnej. Termin rozpoczęcia zajęć to druga połowa września.

Zajęcia mają na celu dążenie do uzyskania prawidłowej postawy poprzez likwidację powstałych napięć i zaburzeń równowagi mięśniowo – powięziowej.

Centrum Rehabilitacyjne jest czynne w godzinach popołudniowych. Każde dziecko ma zapewnione 20 godz. zajęć (2 razy w tygodniu po 1 godz.). Kwalifikacje uczniów do grup dyspanseryjnych odbywają się na podstawie posiadanych badań oraz wskazań lekarza. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu, według specjalistycznych metod, takich jak między innymi FITS, PNF, Pilates.

Każdy uczestnik wnosi opłatę w formie darowizny na rzecz szkoły w wysokości 50 zł. Oprócz zajęć dla dzieci przewidziano konsultacje dla rodziców.

Bliższych informacji udziela sekretariat SP 5 pod nr. tel. 74 831 34 36. Można je też znaleźć na stronie internetowej SP 5.

UM Dzierżoniów

1 KOMENTARZ

Comments are closed.