Za nami otwarcie Centrum Kultury w Pieszycach

Za nami otwarcie Centrum Kultury w Pieszycach

31
17
PODZIEL SIĘ

ostatni week lata 355

Kultura na najwyższym poziomie. Za nami otwarcie Centrum Kultury w Pieszycach

17 miesięcy czekaliśmy na wielkie otwarcie pieszyckiego Centrum Kultury. Na tę uroczystość zostali zaproszeni włodarze miast z powiatu dzierżoniowskiego, władze miast partnerskich, jak również dyrektorzy pobliskich bibliotek, domów kultury, a także przedstawiciele duchowieństwa z Księdzem Kardynałem Henrykiem Gulbinowiczem na czele i mieszkańcy miasta.

ostatni week lata 344

Nim mogliśmy wejść do środka, zupełnie nowego budynku odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi, którego dokonali burmistrzowie miast partnerskich, wraz z burmistrzem Pieszyc Mirosławem Obalem. Następnie odbyło się poświęcenie Centrum Kultury.

ostatni week lata 427

Więcej informacji dotyczących otwarcia Centrum Kultury będą mogli przeczytać Państwo w najnowszym numerze Dzierżoniowskiego Tygodnika Dzierżoniowskiego. Zachęcamy do lektury.

Katarzyna Krzak, fot. Katarzyna Krzak

katarzyna.krzak@tygodnik.info.pl

17 KOMENTARZE

  1. Wydano grybe pieniądze na ten domek. Ja myślę, że lepiej byłoby wykorzystac pieniądze na drogi w górnych Pieszycach bo tam praktycznie nie istieją lub na skanalizowanie choć części gminy Pieszyce. No ale tepiej lansować się z kardynałem.

    • Jak zwykle MD nic ci się w Pieszycach nie podoba. Potrzebne jest wszystko i drogi i Centrum Kultury. Można robić wszystko lecz konsekwentnie i tak robi Obal. Mam wrażenie, że żywisz glęboko skrywaną niechęć do burmistrza Obala zupełnie niepotrzebnie to człowiek wielkiego serca i rozumu.

  2. Fajnie zaczyna się dziać w naszych Pieszycach. Ktoś może powiedzieć, że późno. No cóż lepiej późno niż w cale.

  3. Na jednym ze zdjęć naliczyłem 5 księży i tak się zastanawiam może to kościół otwierali a nie centrum kultury.

  4. Zal mi kina Slonce, bo to moja mlodosc. Ale niech tam bedzie Centrum. To ja juz sie wpraszam na spotkanie autorskie. Moj zbior opowiadan „Fabryki dymu „jeszcze jest do nabycia w ksiegarni MUZA i w ksiegarni w Bielawie.licze ze w pazdzierniku 2014 wydrukuja mi „Klasa robotnicza rzadzi” oraz wersje angielska. HUmor, satyra, dramaty. Akcje dzieja sie w powiecie, w tym na Zamku w Pieszycach. Najlepszy debiut 2013 i 2014. Nikt jeszcze tak nie pisal ciekawie o PRL.
    Walerian Domanski waleriandom@gmail.com

Comments are closed.