Za nami Dzierżoniowskie Prezentacje

Za nami Dzierżoniowskie Prezentacje

23
7
PODZIEL SIĘ

Za nami Dzierżoniowskie Prezentacje. Wystawcy, koncerty i nagrody, tak minęły XX prezentacje

prezentacje ddz i lagiewniki 032

Za nami dwudniowe Dzierżoniowskie Prezentacje. To wydarzenie już na dobre wpisało się do miejskiego kalendarza imprez. Weekend przeznaczony jest przede wszystkim dla przedsiębiorców, nowopowstałych firm, a także dla tych, które na naszym rynku są już od wielu lat i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów. Od dwudziestu lat na hali dzierżoniowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji mamy możliwość zapoznać się z tym co nowe i odświeżyć swoją pamięć, jeśli chodzi o produkty, które mieliśmy okazję już poznać.

Jubileuszowe prezentacje przyciągnęły wielu gości, którzy nie tylko wzięli udział w uroczystym otwarciu, ale brali czynny udział w wydarzeniu przez dwa dni. Wśród zaproszonych osób mogliśmy sobaczyć chociażby Leszka Tymcio, dawnego burmistrza Dzierżoniowa, a także wojewodę dolnośląskiego, Tomasza Smolarza, senatora, Stanisława Jurcewicza, jak również wójtów, burmistrzów i miejskich radnych.

Prezentacje dają możliwość pokazania tego, co proponują przedsiębiorcy potencjalnym klientom, ale także to czas wypełniony po brzegi rozrywkom. Organizatorzy jak co roku zadbali o to, by mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego podczas, tych dwóch dni znaleźli rozrywkę odpowiednią dla siebie. Nie zabrakło zatem koncertów, loterii, tańców i wielu innych propozycji.

Na zakończenie prezentacji odbyło się losowanie dwudziestu nagród z takich działów jak: Zdrowie i Uroda, Dom i Ogród, Sport, Nauka, Kinomaniak i Rozrywka. Nie obyło się bez wręczenie nagrody Smoka Publiczności, która trafiła do AR Systemy Grzewcze z Dzierżoniowa.

Katarzyna Krzak, fot. Katarzyna Krzak

katarzyna.krzak@tygodnik.info.pl

7 KOMENTARZE

    • Nic mi się nie podobało. Cała ta impreza schodzi na psy. Wychodzi na to, że jest robiona dla polityków żeby mogli sie pokazać.

Comments are closed.