Za nami Dni Pieszyc 2017

Za nami Dni Pieszyc 2017

13
0
PODZIEL SIĘ

Tradycyjnie Dni Pieszyc zapoczątkował w piątek Otwarty Turniej Piłki Nożnej, a przez kolejne dwa odbywały się zawody siatkarskie, wędkarskie i strzeleckie. Podobnie, jak w roku ubiegłym w Parku Miejskim nie zabrakło wielu atrakcji, zaczynając od bezpłatnych dmuchańców dla najmłodszych, po sportowe miasteczko przygotowane przez MKS Pogoń Pieszyce, prezentacje lokalnych organizacji, bezpłatny punkt medyczny i bogatą ofertę gastronomiczną.

Sobota była dawką muzycznej energii, czyli trzy niezapomniane koncerty: Feelings Stations, Centrali 57 i gwiazdy wieczoru – zespołu Red Lips. Na koniec tego dnia odbyła się uwielbiania przez wielu mieszkańców dyskoteka pod gwiazdami, którą na prośby mieszkańców wydłużono i pierwszy dzień zakończył się dopiero o godzinie 2.00 w nocy!

Drugi dzień rozpoczął się już o 13.00 blokiem rodzinnym i występami dzieci i młodzieży z placówek oświatowych i sekcji MBP-CK w Pieszycach. O 16.00 dobył się godzinny maraton ZUMBY, który poprowadziła instruktor Alicja Janicka. Zaraz po maratonie odbyło się uroczyste wręczenie nagród zawodnikom biorącym udział w zmaganiach sportowych. Nagrody i pamiątkowe puchary wręczyła  burmistrz Dorota Konieczna – Enozel oraz Przewodniczącym RM Ryszard Kondrat. Zwieńczeniem tegorocznych obchodów był magiczny koncert Bovskiej.

BRAK KOMENTARZY