Wytańczyli nagrody w Rytmie Ulicy

Wytańczyli nagrody w Rytmie Ulicy

7
0
PODZIEL SIĘ
Zespół taneczny Ewenement Plus działający przy Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury zajął 4 miejsce w kategorii showcase formacje powyżej lat 30 w najbardziej prestiżowych zawodach w tańcu ulicznym. Rytm Ulicy odbył się w miniony weekend w Pile. Wyjazd grupy dofinansowało miasto Dzierżoniów w ramach projektu "Dzierżoniów pełen pasji".

Zespół taneczny Ewenement Plus działający przy Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury zajął 4 miejsce w kategorii showcase formacje powyżej lat 30 w najbardziej prestiżowych zawodach w tańcu ulicznym. Rytm Ulicy odbył się w miniony weekend w Pile. Wyjazd grupy dofinansowało miasto Dzierżoniów w ramach projektu „Dzierżoniów pełen pasji”.

Tancerze spotkali się w Pile już po raz szesnasty, by rywalizować w różnych stylach tanecznych podzielonych na kategorie wiekowe. Nie po raz pierwszy wystąpili tam też mieszkańcy Dzierżoniowa. A trofeum Ewenementu Plus nie było jedynym, z jakim wrócili tancerze.

Jakub Ciąpała wytańczył 2 miejsce w kat. 1vs1 hip – hop 13-16 lat, a Julka Stawska wraz z koleżanką z Małkowic Millą Kędzierską 2 miejsce w kat. duety hip-hop 13-16. Empiria Crew – Jakub Ciąpała, Karolina Skrzypek, Julka Stawska w połączeniu sił z mieszkanką Bielawy Olą Lewicką, Martą Kubiak z Kobierzyc i Milla Kędzierską z Małkowic zdobyły 1 miejsce showcase formacje 13-16 oraz laury w Bitwie o Puchar Prezydenta Miasta Piły i nagrodę senatora Mieczysława Augustyna.

źródło: UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY