Wysoka wygrana w Legnicy

9
0
PODZIEL SIĘ

image_4353Juniorzy Starsi Lechii Dzierżoniów wygrali wyjazdowe spotkanie z Konfeksem Legnica 7:2. Hat tricka zdobył Klimala, a po jednej bramce dołożyli Wiącek, Kuśmierek, Świątoniewski oraz Cegiełka. Szerzej + wyniki w rozwinięciu. JM pauzowali ze względu na wycofanie się z rozgrywek Chojnika Jelenia Góra.

Początek spotkania był prawdziwym szokiem dla Lechitów. Nie minęło 10 minut, a już przegrywaliśmy 2:0. Dwa głupio stracone gole w bardzo trudnych warunkach w jakich przyszło nam się zmierzyć z Konfeksem, mogło źle wróżyć. Jednak nie dzisiaj. Bramkę kontaktową zdobył Klimala. Drugą dołożył Cegiełka po strzale z rzutu wolnego. Gdy wydawało się, że do przerwy będzie remis, podanie wzdłuż bramki od Klimali, na długim słupku znajduje się Wiącek, który wyprowadza nas na prowadzenie. Po 45 minutach 2:3.

W drugiej połowie na boisku dominowali już tylko zawodnicy Lechii Dzierżoniów. Na 4:2 z rzutu rożnego bramkę zdobył Kuśmierek. Z graczy Konfkesu całkowicie zeszło powietrze. Premierowe trafienie w juniorach starszych dołożył Świątoniewski. Ostatnie dwa gole zdobył Klimala i 3 punkty pojechały do Dzierżoniowa.

Sztandera- Kuśmierek, Kowalczyk, Wrotkowski, Orłowski (Żmuda), Bohajczuk (Malka), Tomaszewski (Stuglik), Wiącek (Jurków), Brzezicki (Świątoniewski), Cegiełka, Klimala