Wysoka wygrana Pogoni

Wysoka wygrana Pogoni

9
0
PODZIEL SIĘ

Wysoką i zarazem trzecią z rzędu wygraną mogą się pochwalić podopieczni Sebastiana Gorząda, którzy w sobotę 31 maja pokonali na własnym boisku drużynę Skalnika Czarny Bór wynikiem 7:2 (2:1).

pogon-pieszyce-vs-skalnik-czarny-bor-5596103 pogon-pieszyce-vs-skalnik-czarny-bor-5596104

Pogoniści już od pierwszych minut przeważali na boisku, jednak to drużyna gości pierwsza zdobyła bramkę już w 4 minucie spotkania. Dziesięć minut później Tomek Barański wyrównał wynik na 1:1. Nieszczęśliwie mecz zaczął się układać naszym przeciwnikom już w 27 minucie, kiedy to bramkarz Skalnika faulował Sławka Paszkowskiego i w wyniku czego ujrzał czerwoną kartkę. Rzut karny wykorzystał Sebastian Gorząd. Pierwsza połowa zakończyła się dość skromnym wynikiem 2:1.

W drugiej połowie worek z bramkami rozsypał się w 60 minucie, gdy gola na 3:1 zdobył Sebastian Gorząd. Pięć minut później kolejne trafienie dla Pogoni zaliczył Sławek Paszkowski, a kolejne pięć minut później drugi bramkarz gości również faulował. Tym razem Sławka Gorząda. Łaskawy sędzia jednak oszczędził winnego zawodnika i jedynie podyktował rzut karny, który wykorzystałSebastian Gorząd i tym samym zdobył swojego trzeciego gola w meczu.

W 72 i 88 minucie bramki zdobyli jeszcze Tomek Barański i Adrian Jasiński. Skróty z meczu będziecie Państwo mogli zobaczyć już niebawem na stronie i facebooku MKS Pogoń Pieszyce. Zachęcamy do śledzenia.

Przed nami wyjazd do Nowej Rudy, z którą zmierzymy się w niedzielę 8 czerwca o godz. 17:00.

Skład Pogoni w meczu ze Skalnikiem Czarny Bór:

Kamieniarz, Drążczyk (67′ Stępień), Pyć, Wilczyński, Barczyk, Jasiński, Paszkowski, Seb. Gorząd, Sł. Gorząd, Kołt, Barański.

pogonpieszyce.futbolowo.pl

BRAK KOMENTARZY