Wysoka przegrana juniorów starszych w Polkowicach

Wysoka przegrana juniorów starszych w Polkowicach

9
0
PODZIEL SIĘ

Znów ze zmiennym szczęściem wracają z wyjazdu juniorzy. Starsi wysoko ulegli KS Polkowice 0:5 (co aż dziwnie wygląda przy drużynie, która do tej pory straciła tylko 27 goli) będąc dziś zespołem dużo słabszym w każdym elemencie od rywala.

31015_file

Zupełnie nie wyszedł mecz juniorom starszym w Polkowicach. Szwankowała dziś zdecydowanie komunikacja między zawodnikami, a zawodnicy na co dzień trenujący z pierwszą drużyną nie wnieśli oczekiwanej jakości do gry zespołu. Gospodarze byli dziś mocniej zdeterminowani i wszystkie kolejne bramki zdobyli po kontratakach, w których napastnik urywał się obrońcom i pokonywał stojącego po raz pierwszy między słupkami Lechii Michała Kowalskiego.

Przy stanie 2:0 trafiamy w poprzeczkę, to jednak wszystko na co stać dziś było juniorów. Kropkę nad „i” gospodarze postawili po pięknym strzale z rzutu wolnego w samo okienko. Dużo zdrowia na boisku zostawili Cegiełka i Waligóra, wyróżnić należy także pomimo wysokiej porażki, Adama Kowalczyka, który zupełnie nieźle spisywał się na stoperze. Głowy do góry i już patrzymy w kierunku kolejnego ligowego pojedynku !

Łukasz Bienias

BRAK KOMENTARZY