Wysłuchaj rad superniani

Wysłuchaj rad superniani

9
0
PODZIEL SIĘ

Chcesz być lepszym rodzicem i świetnie rozumieć dziecko? Jest ktoś, kto Ci podpowie, jak to zrobić. Dorota Zawadzka, czyli „superniania”, odwiedzi Dzierżoniów 2 czerwca. Zapraszamy na bezpłatny coaching rodzicielski.

 niania

Martwisz się o błędy wychowawcze? Potrzebujesz tylko kompasu i kilku wskazówek. Możesz je uzyskać w ramach Akademii Rodzica, która w prezencie miasta dla wszystkich mam odbędzie się w Dzierżoniowie w poniedziałek 2 czerwca.

Główną myślą spotkania z Dorotą Zawadzką jest „Wychowywać, nie hodować”. Zapraszamy o godzinie 17.00 do DOK-u. Organizatorami spotkania jest Dzierżoniów – miasto z inicjatywą, Dzierżoniowski Ośrodek Kultury i Kobiecanki.

Dorota Zawadzka to psycholog rozwojowy, autorka oraz współautorka wielu programów telewizyjnych. Dużą popularność przyniósł jej program „Superniania”. Ekspertka w kwestii wychowania i autorka poradników dla rodziców współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi. Od lipca 2011 roku jest doradcą Rzecznika Praw Dziecka. Jest także współautorką projektu „Bezpieczne media”.

Jej historie ubogacają i motywują. Psycholożka opowiada między innymi o partnerstwie w związkach, sile, która drzemie w każdej z kobiet i potrzebie pewności siebie. Akademia Rodzica z pewnością pomoże Ci w codziennych rodzicielskich potyczkach. Nie może Cię więc zabraknąć 2 czerwca.

Mamy, które nie mają w tym czasie zapewnionej opieki dla swojego dziecka, a chciałyby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 74 645 04 01. Organizatorzy spotkania zapewniają opiekę na czas spotkania pod warunkiem wcześniejszej rejestracji.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY