Wyróżnienia dla nauczycieli z gminnych placówek oświatowych

Wyróżnienia dla nauczycieli z gminnych placówek oświatowych

17
0
PODZIEL SIĘ

spotkanien02

W poniedziałek 13 października wójt Marek Chmielewski spotkał się z nauczycielami i dyrektorami z gminnych placówek oświatowych, aby podziękować im za zaangażowanie i codzienną pracę na rzecz uczniów. Okazją do tej uroczystości był przypadający 14 października Dzień Edukacji Narodowej.

Wójt Marek Chmielewski podkreślił, jak ważną rolę w życiu młodzieży odgrywają pedagodzy. Pogratulował im także wytrwałości i życzył dalszej satysfakcji z codziennej pracy z uczniami. W trakcie spotkania listy gratulacyjne i nagrody odebrali również wyróżnieni za swoje osiągnięcia nauczyciele.

spotkanien03

W gronie tegorocznych laureatów Nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów znalazły się: Dorota Furtak – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku, Elżbieta Kędzierska-Dydo – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie, Wioletta Gadzina – nauczycielka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej, Palmira Saj – nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Tuszynie, Kinga Winnicka – nauczycielka z Gimnazjum Gminnego w Dzierżoniowie oraz Urszula Zając – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach.

spotkanien04

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów – zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Gmina Dzierżoniów

 

BRAK KOMENTARZY