Wypełnijcie deklarację uczestnictwa w Kryterium Kamionki

Wypełnijcie deklarację uczestnictwa w Kryterium Kamionki

7
0
PODZIEL SIĘ

Górski Konkurs Samochodowy odbędzie się w dniu 11 maja 2014r. – w niedzielę. Zapisy zawodników zostaną pieszyce logoprzeprowadzone w formie wstępnej jako Deklaracja Uczestnictwa oraz w sposób ostateczny przez złożenie Karty Zgłoszenia w Kamionkach w dniu startu w biurze Organizatora.

Formularz Deklaracji Uczestnictwa ukazał się na stronie: www.kryteriumkamionki.pl w dniu 15 kwietnia 2014 r. Kolejność i data przesłania wypełnionej deklaracji na stronę organizatora ma zasadniczy wpływ na wstępne przyjęcie załogi. Karty Zgłoszenia będą rozdane w miejscu Startu, w Kamionkach i przyjęte po ich wypełnieniu przez zawodników w godz.7.30 – 9.00. Załoga, która zgłosi się do biura po godz. 9.00 nie zostanie przyjęta do zawodów.

Maksymalna ilość przyjętych zawodników to 90 załóg. Komunikaty Organizatora będą się systematycznie ukazywać na stronie Kryterium i należy je poważnie traktować. Każda załoga lekceważąca przepisy Regulaminu i zarządzenia Organizatora, nie zostanie dopuszczona do Konkursu lub dyscyplinarnie wycofana z zawodów.

 

Komandor Zawodów

 

Formularz Deklaracji Uczestnictwa należy pobrać z załączonego linku, wypełnić na komputerze i przesłać na adres: biuro@kryteriumkamionki.pl  www.kryteriumkamionki.pl/images/admin/DEKLARACJA%20UCZESTNICT%20v.2.pdf 

 

BRAK KOMENTARZY