Wypadek w Mościsku

Wypadek w Mościsku

27
1
PODZIEL SIĘ

23 kwietnia o godz. 3:10 w Mościsku doszło do wypadku drogowego, gdzie obrażeń ciała doznały trzy osoby.

DSC_6305

Jak ustalili dzierżoniowscy policjanci, 42-letni mieszkaniec Goli Dzierżoniowskiej jechał z dwoma pasażerami samochodem Opel Astra ze Świdnicy w kierunku Dzierżoniowa. Na prostym odcinku drogi pomiędzy Mościskiem, a Nowizną stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, uderzając w drzewo oraz betonowy mostek zatrzymując się następnie w polu.

DSC_6301

W wyniku tego zdarzenia pojazd zapalił się. Kierowca oraz zablokowani w aucie pasażerowie zostali wyciągnięci przez przybyłe na miejsce służby ratunkowe. W wypadku obrażeń ciała doznali: kierowca w postaci złamania kości czaszki, obrzęku mózgu oraz ogólnych potłuczeń, został hospitalizowany. Natomiast pasażerki:23-letnia mieszkanka Świdnicy oraz 36-letnia mieszkanka Jaworzyny Śląskiej doznały ogólnych potłuczeń i innych obrażeń, i również zostały hospitalizowane.

DSC_6310

Wstępne badania stanu trzeźwości kierowcy potwierdziły, że w momencie zdarzenia był nietrzeźwy, miał 2,5 promila alkoholu. Okazało się również, że 42-latek kierował bez uprawnień, które wcześniej zostały mu zatrzymane za kierowanie pojazdami mechanicznymi pod wpływem alkoholu. Obecnie Policja wyjaśnia wszystkie okoliczności tego zdarzenia. W rejonie wypadku przez ponad 2 godziny panowały utrudnienia w ruchu. Policja wyznaczyła i kierowała użytkowników tej drogi objazdami.

KPP Dzierżoniów

1 KOMENTARZ

Comments are closed.