Wyniki Galma Cup

Wyniki Galma Cup

15
0
PODZIEL SIĘ

imgp2801

19 zawodników stanęło w szranki w Turnieju Tenisa Ziemnego GALMA CUP 2014. Rozgrywki odbywały się według systemu grupowego w trakcie Dzierżoniowskich Prezentacji w dniach 27-28 września na kortach przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach: do 45 lat, oraz powyżej 45.

Po dwóch dniach zażartych zmagań poznaliśmy najlepszych zawodników. W kategorii do 45 lat zwyciężył Mateusz Kwinta, który w finałowej potyczce pokonał Michała Kozłowskiego stosunkiem 6:2; 7:5. Obaj zawodnicy reprezentowali Świdnicę. Trzecie miejsce przypadło Michałowi Komorowskiemu oraz Dariuszowi Wójcikowi (obaj z Wrocławia).

W kategorii powyżej 45 lat bezapelacyjnym zwycięzcą został Andrzej Kądziela (Wrocław), który w decydującym starciu okazał się lepszy od Marka Sikory (Dzierżoniów). Mecz zakończył się wynikiem 6:1; 6:3. Na najniższym stopniu podium uplasowali się dwaj Dzierżoniowianie – Zbigniew Czech oraz Cezary Morańda.

Dodatkowo w sobotę pomiędzy meczami odbył się grill dla wszystkich uczestników turnieju. Dla czterech najlepszych zawodników w każdej kategorii sponsor – firma Galma z Dzierżoniowa – ufundował atrakcyjne nagrody finansowe.

prezentacje_2014_552

Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Współfinasowana była ona z budżetu miasta.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY