Wymieniły się książkami i ubraniami

Wymieniły się książkami i ubraniami

10
1
PODZIEL SIĘ

Coraz bardziej popularne w Polsce wymiany ubrań zawitały także do naszej biblioteki. W piątek 27 czerwca odbyła się akcja bezgotówkowej wymiany ubrań i książek – „Books & Clothes”.Wymieniane były głównie ubrania damskie, dodatki i ubranka dziecięce.

 szafa

Przebieg całej akcji był bardzo prosty: wystarczyło przynieść do filii biblioteki przy ul. Sikorskiego rzeczy, których chcemy się pozbyć i poszukać wśród przyniesionych przez innych ubrań lub książek czegoś dla siebie. Warunkiem wzięcia udziału w imprezie było przyniesienie do biblioteki czystych, niezniszczonych ubrań lub książek. Akcję „Books & Clothes – bezgotówkowa wymiana ubrań i książek” skierowana była szczególnie do osób, które chcą odświeżyć garderobę lub biblioteczkę nie wydając przy tym fortuny.

Uczestniczki imprezy oprócz wymiany ubrań czy książek mogły napić się kawy i herbaty, spędzić czas w miłej atmosferze. Zainteresowaniem cieszyła się też ekspozycja książek poświęconych modzie i projektantom.

Rzeczy, które nie zostały wybrane, właściciele mogli zabrać z powrotem do domu. Pozostałe ubrania i książki zostały przekazane dla rodzin potrzebujących za pośrednictwem dzierżoniowskiej Straży Miejskiej. Planowane są kolejne edycje akcji.

UM Dzierżoniów

1 KOMENTARZ

Comments are closed.