Wstąp do szkółki kolarskiej i sekcji BMX

Wstąp do szkółki kolarskiej i sekcji BMX

8
0
PODZIEL SIĘ

szkolka_kolarska_2

W klubie LKS Atom Boxmet Dzierżoniów szkolonych jest wiele grup młodzieży w każdej kategorii wiekowej. Obok zawodników licencjonowanych kategorii żak, młodzik, junior młodszy, junior, U23 i elita w klubie prowadzone jest szkolenie najmłodszych adeptów kolarstwa w Dzierżoniowa i okolic.

Możliwe to jest dzięki wsparciu Dzierżoniowa – miasta z inicjatywą, sponsorów klubu, a w szczególności firmy Przedsiębiorstwo Budowlane Miazga, dzięki której młodzi zawodnicy trenują w specjalnych strojach kolarskich szkółki marki Verge. Zajęcia prowadzone są przez trenera Kazimierza Janusza na torze BMX (os. Jasne) oraz na ścieżce rowerowej prowadzącej do Uciechowa. Dzieci rozwijają tam swoją sprawność ogólną, podnoszą wytrzymałość i trenują koordynację ruchową.

Zajęcie propagują zdrowy tryb życia, aktywność ruchową i wprowadzają w świat sportu. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki o godz.17. Zbiórki zawsze na torze BMX.

Twoje dziecko lubi jeździć na rowerze? Niech potrenuje w klubie. Atom serdecznie zaprasza nowy narybek. Więcej informacji na stronie www klubu oraz na fan page’u na facebook’u.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY