Współpraca samorządów

Współpraca samorządów

15
2
PODZIEL SIĘ

Dzierżoniów podzieli się z gminą Lubin wiedzą na temat zrównoważonego rozwoju energetycznego. Nasze samorządy będą wspólnie działać w ramach projektu „Green Twinning”, którego koordynatorem jest Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie-Cites”. Podpisały deklarację współpracy partnerskiej.

 1-dsc_0297

Współpraca ta będzie polegać na wymianie doświadczeń w zakresie racjonalnego gospodarowania zasobami energetycznymi, realizacji konkretnych działań z zakresu efektywności energetycznej i wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Porozumienie podpisali ze strony Dzierżoniowa burmistrz Marek Piorun, ze strony gminy Lubin wójt Irena Rogowska. Zgodnie z jego zapisami Dzierżoniów, który z powodzeniem realizuje idee sieci miast „Energie-Cites”, będzie się dzielił swoim doświadczeniem w tym zakresie z gminą Lubin i wesprze ją w procesie opracowania i wdrażania planu działań na rzecz zrównoważanej energii.

UM Dzierżoniów

2 KOMENTARZE

  1. Wieść niesie, że jednak pan burmistrz Piorun startuje w wyborach na burmistrza Dzierżoniowa. Jak to się ma do tego co mówiono i pisano wcześniej?

    • A co tera pocznie biedny Kucharski który tak ochoczo wystartował z kampanią? Czyżby urząd burmistrza i 12 tysięcy miesięcznie poszły się jeb……ać?

Comments are closed.