Wrześniowe Złote Gody

Wrześniowe Złote Gody

10
0
PODZIEL SIĘ

zdjecie_grupowe_zlote_gody_2014

17 par z Dzierżoniowa i gminy Dzierżoniów, które przeżyły wspólnie 50 lat, odebrało 21 września w Kinie „Zbyszek” Medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadane przez Prezydenta RP. Wręczali je burmistrz Dzierżoniowa Marek Piorun i wójt gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski.

W Złote Gody miasto organizuje od lat specjalną uroczystość dla małżonków. Tym razem na scenie świętowali również małżonkowie, którzy razem przeżyli 51 lat – państwo Ewa i Aleksander Szymanowscy i Julia i Stanisława Szczygielscy.

Jubileusz 50-lecia pożycia uczcili natomiast dzierżoniowianie: państwo Helena i Jerzy Matyjaszkowie, Urszula i Ryszard Tworkowscy, Halina i Tadeusz Górscy, Władysława i Stanisław Kwiatkowie, Lucyna i Jan Tchorzowie, Irena i Jerzy Kukulscy, Zofia i Lucjan Gawłowie, Halina i Marian Biórkowie, Helena i Henryk Rybarczykowie, Wanda i Henryk Drabowie, Krystyna i Józef Iwaszkiewiczowie, jak również mieszkańcy gminy Dzierżoniów: państwo Kazimiera i Tadeusz Popielarzowie, Maria i Władysław Rajczakowscy, Stefania i Janisław Borkowscy oraz Genowefa i Kazimierz Woźniakowie.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY