Wizyta u wyjątkowych par

Wizyta u wyjątkowych par

11
0
PODZIEL SIĘ

jubileusz_50_lecia_lipiec_2014

Burmistrz Dzierżoniowa odwiedził trzy pary małżeńskie, którym wręczył medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Wraz z nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczeniami Marek Piorun składał życzenia, wręczał kwiaty i gratulował wyjątkowej rocznicy.

Elżbieta i Tadeusz Janasowie małżeństwem są od lutego 1964 roku. Mają syna i troje wnucząt. Pani Elżbieta pracowała w byłych Zakładach Przemysłu Bawełnianego „Silesiana”, a Pan Tadeusz w Zakładzie „Bester”.

Matylda i Stanisław Wójciakowie ślub wzięli w sierpniu 1964 roku. Doczekali się dwójki dzieci i tylu samo wnucząt. Pani Matylda przez wiele lat była dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 6, wcześniej pracowała jako nauczyciel w Szkole Podstawowej n 2 i Szkole Podstawowej nr 5. Pan Stanisław był konstruktorem modelarzem w byłych Zakładach Radiowych „Diora”. Prywatnie pasjonował się historią, pochodzi z rodziny o wielkich tradycjach patriotycznych.

Władysława i Kazimierz Maroszykowie idą razem przez życie czerwca1964. Mają 3 dzieci, 5 wnucząt i 3 prawnucząt. Zawodowo związani byli: Pani Władysława z Zakładami „Silesiana”, a Pan Kazimierz najdłużej pracował w dawnym Przedsiębiorstwie Transportu Handlu Wewnętrznego.

Jubilatom gratulujemy wspaniałej rocznicy.

 UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY