Wideo z REGAŁOWISKA!!!!

Wideo z REGAŁOWISKA!!!!

30
24
PODZIEL SIĘ

Zachęcamy Państwa do obejrzenia wideo-relacji z Regałowiska.

24 KOMENTARZE

  • Trzeba oddać Barszczowi. To był jego pomysł. Początki tego festiwalu były pionierskie i kto wie czy nie lepsze od tego co jest obecnie.

 1. Szacunek dla realizatorów tego materiału Marzeny Zdolskiej i Marcina Łubkowskiego. Fajny pomysł, świetna zdjęcia, profesjonalny montaż. Brawo!

 2. A gdzie wypowiedzi mieszkańców Bielawy? Same zachwyty pani redaktor i do tego powtarzającej słowa po burmistrzu to dziwne zachowanie, mało profesjonalne.

  • Ty ZET to jakiś nienormalny jesteś z tymi wypowiedziami. Napisz wprost że chcesz wywiadu z tobą a nie jakieś dziwne podjazdy robisz. Dziennikarka pytała uczestników regałowiska i relacjonowała to co tam się działo. A ty smutny człowieczku we wszystko ładujesz politykę. Wypchaj się sianem które wystaje ci z butów…

   • Chodzi mi o rzetelność informowania w obiektywny sposób. Gdy opisuje się wydarzenie (tu: festiwal Regałowisko, który był wg mnie na bardzo przyzwoitym poziomie, poza ceną biletów) i przedstawia tylko krótkie opinie paru uczestników – bez jednej wypowiedzi zwykłego mieszkańca Bielawy, który np. mieszka obok Zbiornika Sudety – i długie wypowiedzi burmistrza, który ma za 2,5 miesiąca wybory, to nie wygląda to na obiektywny przekaz. I tyle.
    Polityczny kontekst wyszedł tylko przez to, że burmistrz mówi przed organizotorem Reggae Festivalu – Marcinem Barszczem – i więcej jest w tym chwalenia siebie samego jako włodarza miasta (bo nic nie mówi o wspaniałych pomysłodawcach i zapracowanych orgnizatorach) niż informowania, że to MOKiS zrobił tę imprezę. Czyli chodzi przede wszystkim o zachwianie proporcji, a przez to niewłaściwe uwypuklenie, kto głównie robił ten festiwal. I jaka jest szersza opinia o nim.

    • Przecież bez burmistrza tego festiwalu by nie było. Nie ważne kto go wymyślił lub obecnie realizuje. To burmistrz zgodził się na ten festiwal i dawał na niego pieniążki.

     • Czylii według Ciebie, „pipi”, to burmistrz jest głównym organizatorem Reagałowiska? Powiedz to ludziom z MOKiSu, a zobaczysz ich reakcję.

Comments are closed.