Weź udział w Rajdzie o Kropelce

Weź udział w Rajdzie o Kropelce

4
0
PODZIEL SIĘ

To jedyna tego typu impreza w regionie i w całej Polsce, promująca ekologiczną jazdę, turystykę i bezpieczeństwo. Zadaniem załóg rajdowych jest pokonanie wyznaczonej trasy w jak najszybszym czasie przy… spaleniu jak najmniejszej ilości paliwa i rozwiązaniu łamigłówek ukrytych w Karcie drogowej. Zadania na trasie dotyczą atrakcji turystycznych regionu oraz sponsorów rajdu.

 rajd_kropelka

Proponujemy czynny udział w imprezie o wykreowanej marce oraz sukcesywnie wzrastającej liczbie uczestników oraz sponsorów. Tegoroczna, czwarta już edycja rajdu, której sponsorem jest również Dzierżoniów – miasto z inicjatywą, startuje 21 czerwca 2014 roku.

Trasa Rajdu wyglądała następująco: Świdnica – Dzierżoniów – Ząbkowice Śląskie – Bardo – Kłodzko – Nowa Ruda – Jedlina – Wałbrzych – Świdnica.

W imprezie mogą brać udział kierowcy z regionu – z ważnym prawem jazdy oraz sprawnym technicznie samochodem do dyspozycji wraz z aktualnym dowodem rejestracyjnym, wyposażonym zgodnie z ustawą o ruchu drogowym.

Wpisowe w wysokości 30 zł (catering dla uczestników) a tankowanie po rajdzie odbywa się na koszt organizatora. Uczestnicy więc przejeżdżają RAJD na koszt organizatora.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY