Warsztaty kompetencji rodzicielskich w CAS-ie

Warsztaty kompetencji rodzicielskich w CAS-ie

5
0
PODZIEL SIĘ

Nie wiesz jak powstrzymywać niewłaściwe zachowania swojego dziecka? Chcesz się dowiedzieć, jak określać dziecku granice, jak pomóc mu radzić sobie z emocjami i jak zachęcać do samodzielności? Weź udział w warsztatach rodzicielskich w Centrum Aktywizacji Społecznej w Dzierżoniowie. Kolejny cykl rusza już 8 maja.

 rodzinka

Będzie obejmował 8 tematów i będzie trwał do końca czerwca. Na zajęciach dowiesz się m.in., jak skutecznie się komunikować z dzieckiem, jak zachęcać je do współpracy, jak powstrzymywać niewłaściwe zachowania dziecka, jak uwolnić dziecko od narzuconych mu ról i jak mądrze je chwalić.

Warsztaty będą prowadzone przez Iwonę Rutkowską – socjoterapeutę, terapeutę dzieci i młodzieży z doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i ich rodzicami.

Aby wziąć udział w warsztatach, nie trzeba się zapisywać. Wystarczy przyjść. Zajęcia prowadzone będą w czwartki od godz. 16.00 do 18.99. Mogą w nich wziąć udział wszyscy mieszkańcy Dzierżoniowa. Ponadto w czwartki istnieje możliwość indywidualnych konsultacji rodzicielskich. Aby z nich skorzystać, należy umówić się na spotkanie w sekretariacie CAS lub telefonicznie pod nr.: 74 8342505.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY