Warsztaty dotyczące Programu Rozwoju Społecznego

Warsztaty dotyczące Programu Rozwoju Społecznego

7
2
PODZIEL SIĘ

warsztaty_-_program_rozwoju_spolecznego_-_dzierzoniow

Jesteś przedstawicielem organizacji zajmującej się oświatą, sportem, kulturą, profilaktyką zdrowotną? Weź udział w warsztatach strategicznych dotyczących tworzenia Programu Rozwoju Społecznego. Odbędą się one w dniach 21 i 22 lipca w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury.

Miasto opracowuje Program Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020 we współpracy z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej. Uczestniczą w tym przedstawiciele UM, organizacji pozarządowych i dyrektorzy jednostek organizacyjnych miasta.

Pierwsze spotkania warsztatowe odbyły się 23 i 24 czerwca. Dokonano podczas nich ewaluacji Strategii Rozwoju Społecznego Miasta Dzierżoniowa na lata 2004-2012 oraz analizy mocnych stron polityki społecznej miasta. Uczestnicy warsztatów rozpoczęli opracowywanie konkretnych zadań do realizacji na lata 2015-2020. Chcesz pomóc ? Przyjdź do sali konferencyjnej DOK-u w dniach 21-22 lipca, warsztaty rozpoczynają się o godz. 10.00 i potrwają do godz. 16.00.

Twój głos jest ważny w rozwoju naszego miasta.

UM Dzierżoniów

2 KOMENTARZE

  1. Niech Szydlo i Darowska sie szkola bo brak kompetecji w ich wydziale brak prawdziwego placu zabaw dla dzieci na slonecznym

  2. A gdzie radni miejscy, którzy powinni dbać o sprawy społeczne? Idą wybory, rozliczcie radnego z waszego okręgu, dlaczego nie ma placu zabaw!

Comments are closed.