Walimska jesień. Zmagania amatorów czterech kółek

Walimska jesień. Zmagania amatorów czterech kółek

11
0
PODZIEL SIĘ

Grupa Walim Rajdowy była organizatorem konkursu samochodowego dla kierowców amatorów, tym razem zawodnicy mieli możliwość przejechania słynnych patelni Walimskich w odwrotnym kierunku jak do tej pory miało to miejsce.

rajd

Przejechali zatem odcinek w dół lecz organizatorzy do samego końca nie zdradzili konfiguracji gdyż przyszykowali niespodziankę, a mianowicie zaplanowali 4 przejazdy odcinka o długości 2,4 km . Impreza dla wszystkich amatorów czterech kółek, jak i dla samych organizatorów zmagań miała szczególny charakter, ponieważ została połączona z dniem wspomnień Janusza Kuliga. Podczas wydarzenia swoją obecnością zaszczycili kibiców znakomici goście tacy jak: Sobiesław Zasada i Jan, Mazur. Na starcie pojawiły się 72 ekipy.

rajd 1

Z relacji osób biorących udział w konkursie dowiedzieliśmy się, że w trakcie przejazdu doszło do kilku niegroźnych wypadków, jednak wszyscy zawodnicy dotarli na metę cali i zdrowi. W klasie V pierwsze miejsce zajęła utytułowana para Dawid Figurski i Joanna Spodar. Składamy serdeczne gratulacje dla mieszkańców Gminy Pieszyce.

10717707_587468528045928_966686075_n

Katarzyna Krzak, fot. Katarzyna Krzak

katarzyna.krzak@tygodnik.info.pl

BRAK KOMENTARZY