Walcz z cichym zabójcą – wygraj czujnik

Walcz z cichym zabójcą – wygraj czujnik

9
0
PODZIEL SIĘ

czujnik

25 czujników tlenku węgla można wygrać w konkursie ogłoszonym przez Starostę Dzierżoniowskiego i Komendanta Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie. Konkurs jest kontynuacją programu prewencyjnego pod nazwą „Nie – dla czadu”.

W trakcie ogrzewania mieszkań, domów podczas nieprawidłowego przebiegu procesu spalania powstaje tlenek węgla – gaz nazywany „cichym zabójcą”. Najlepszą formą zabezpieczenia przed zatruciem tym gazem jest stosowanie elektronicznych urządzeń wykrywających gazy niebezpieczne, których ludzkie zmysły nie są w stanie rozpoznać. I takie właśnie czujniki można wygrać w konkursie organizowanym przez naszych strażaków.

Polega on na pobraniu ze strony www.kppsp.dzierzoniow.pl lub www.pow.dzierzoniow.pl ankiety, którą po wypełnieniu należy odesłać listownie lub dostarczyć do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie przy ul. Piłsudskiego 26 w Dzierżoniowie do 26 października 2014 r. W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy naszego powiatu.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można otrzymać pod nr tel.: 748-32-53-91 lub 608-814-962.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY