W poniedziałek sesja Rady Miejskiej

W poniedziałek sesja Rady Miejskiej

12
2
PODZIEL SIĘ

Nowych Honorowych Obywateli będzie miał Dzierżoniów po poniedziałkowej sesji Rady Miejskiej. Dzierżoniowscy radni zajmą się także finansami miasta i planowanymi na najbliższe lata inwestycjami. Sesję rozpocznie wręczenie odznaczeń Zasłużonych dla Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Dzierżoniowie.

 43_sesja_rm_zapowiedz_2

Projekty uchwał o nadaniu tytułu Honorowego Obywatelstwa Dzierżoniowa dotyczą księdza prof. dr hab. Stanisława Araszczukowa, Jana Lityńskiego i Mariana Kowala. Związane jest to z 25. rocznicą wyborów z 4 czerwca. Więcej informacji o planowanych w związku z tym wydarzeniach w Dzierżoniowie już wkrótce.

Poprzez przyjęcie uchwał radni zatwierdzą również Wieloletni Plan Inwestycyjny na lata 2015-2023, dokonają zmian w budżecie i w wieloletniej prognozie finansowej Dzierżoniowa.

Radzie przedstawione też zostaną sprawozdania z realizacji Wieloletniego Programu Gospodarowania Mieszkaniowym Zasobem Gminy w 2013 r. i z realizacji Programu Współpracy z Miastami Partnerskimi w 2013 r. Przedstawiona zostanie także Ocena Zasobów Pomocy Społecznej w Gminie Miejskiej Dzierżoniów za 2013 r. i sprawozdanie z pracy burmistrza w okresie międzysesyjnym oraz sprawozdanie z realizacji uchwał Rady Miejskiej Dzierżoniowa za I kwartał 2014 roku.

Obrady rozpoczną się w poniedziałek 24 kwietnia o godzinie 10.00 w Sali Rycerskiej. Zapraszamy. Każdy, kto chciałby zabrać głos w interesujących go sprawach, powinien zgłosić taką wolę przed sesją u prowadzącego obrady.

UM Dzierżoniów

2 KOMENTARZE

  1. Czy to prawda ze marianek kowal meldował lewych 10 zawodników z poza dzierzoniowa przy stypendiach przyzmawanych dla zdolnych sportowców z dzierzoniowa???. Piorun powinien honorowego obywatela dzierzoniowa przyznac dla sprzataczki lechi dzierzoniow za meldunek 10 piłkarzy z fikcyjnych piłkarzy z poza dzierzoniowa.

Comments are closed.