W obiektywie matki

W obiektywie matki

5
0
PODZIEL SIĘ

W Miejskim Ośrodku Kultury można już oglądać fotografie autorstwa Anety Banach. Mieszkanka Piławy Górnej przygodę z fotografią rozpoczęła niedawno, kiedy na świecie pojawił się jej syn. Dziś zdjęcia najbliższych pani Anety publikują portale pokroju The Imaginarium, Artfreelance czy Photo One. Wystawa w holu ośrodka będzie dostępna dla zwiedzających do 18 czerwca.

 20140529_2

Bohaterką wieczoru 27 maja była Aneta Banach. Autorka zdjęć, jak sama skromnie mówi o sobie, fotografuje od 18 miesięcy, kiedy na świecie pojawił się jej najmłodszy syn i stał się dla niej natchnieniem. Chciała robić piękne zdjęcia synkowi, więc zaczęła szukać inspiracji w Internecie. Przypadkowo trafiła do internetowej Akademii Fotografii Dziecięcej, gdzie doskonaliła warsztat.

 20140529_1

Fotografuje przede wszystkim dzieci. Nie tylko własne. Prace autorki są publikowane i wyróżniane na wielu portalach specjalistycznych, m.in. The Imaginarium, Artfreelance, Photo One. Wśród modeli i modelek na zdjęciach znaleźli się najbliżsi – rodzina, przyjaciele, którzy podczas wystawy dzielnie wspierali panią Anetę. Podczas otwarcia nie zabrakło czerwonej wstęgi, kwiatów oraz gratulacji, m.in. od Burmistrz Piławy Górnej Zuzanny Bielawskiej. Publiczność zachwycała się fotografiami.

 20140529_3

Wystawa nosi tytuł „W obiektywie matki” i doskonale wpisuje się w potrzebę chwili. Otwarcie miało miejsce zaraz po Dniu Matki, a wkrótce obchodzimy Dzień Dziecka. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 18 czerwca, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-21:00. Piława Górna ma wielu uzdolnionych mieszkańców. Miejski Ośrodek Kultury zachęca wszystkich do prezentowania prac.

 20140529_4

UM Piława Górna

BRAK KOMENTARZY