W meczu przyjaźni Bielawianka pokonała Piasta

9
0
PODZIEL SIĘ

15 czerwca,  na zakończenie sezonu rozgrywek 2016/2017 Bielawianka podejmowała zaprzyjaźnioną drużynę Piasta Nowa Ruda. Kilkuset kibiców oglądało niezłe spotkanie, w którym zwyciężyła Bielawianka 3-1. W pierwszej połowie trener gospodarzy postawił na młodzież i od pierwszej minuty zagrał BARTOSZ PASZKOWSKI oraz DAWID BRZOZOWSKI. Pierwsze trafienie w 33′ zliczył Lucas Marques Ribas oddając w sytuacji sam na sam strzał w krótki róg. W 48′ ponownie Marcos pokonał bramkarza Piasta strzałem z 30 metra i odbiciu futbolówki od poprzeczki. Trzeciego gola strzelił Seweryn Ślepecki. Honorowe trafienie z rzutu karnego dla Piasta zaliczył  – Krzysztof Mika. Zapraszamy na stronę Bielawianki.

Skład Bielawianka – MICHAŁ SKASKIEWICZ, MICHAŁ ŁASKI, ADRIAN MORASZ, DAMIAN CHMIELEWSKI, MARCOS PAULI BAUMGARTEN, WOJCIECH MALKA,  PIOTR PROKOP, BARTOSZ PASZKOWSKI, DAWID BRZOZOWSKI, LUCAS MARQUES RIBAS, KAMIL LECHOCKI

Rezerwowy – SEWERYN ŚLEPECKI, MATEUSZ KuURIATA, JOAO AUGUSTO FORTUNATO MARIANO, DANIEL CHĘCIŃSKI, CHANSOL LEE, JAKUB GUCWA, MARIUSZ ŻYŁKA