W las z Sienkiewiczem

W las z Sienkiewiczem

7
0
PODZIEL SIĘ

biblioteka_malucha09

Po wakacyjnej przerwie w dzierżoniowskiej Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej znów ruszają zajęcia dla dzieci w ramach Biblioteki Malucha i Klubu Książki i Ilustracji. Pierwsze spotkanie w nowym sezonie już 6 września. Najmłodsi wybiorą się na „Wyprawę do lasu“, a ich nieco starsi koledzy odbędą „Podróż w czasie z Sienkiewiczem“.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca najmłodszym czytelnikom biblioteka oferuje nie tylko książki, ale także dużą porcję dobrej zabawy. Tym razem zajęcia będą dotyczyły „Wyprawy do lasu”. Co można w nim znaleźć, jak się zachowywać i jak docenić, dowiedzą się dzieci, które przyjdą z rodzicami do Działu Dziecięco-Młodzieżowego na godz. 10.00. Czekają na nie zadania sprawnościowe, plastyczne i umysłowe.

Na godz. 12.00 zapraszamy zaś uczniów szkoły podstawowej. Tym razem temat spotkania w Klubie Książki i Ilustracji będzie krążył wokół Henryka Sienkiewicza, jego dzieł i bohaterów. Wpisze się tym samym w akcję Narodowe Czytanie, które w tym roku propaguje „Trylogię”.

Ze względu na dużą frekwencję organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne udziału dziecka w zajęciach pod nr tel. 74 64 64 645. Wymagane obuwie zamienne. Wstęp bezpłatny.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY