VI Bieg po Schodach Wieży Kościoła

VI Bieg po Schodach Wieży Kościoła

18
10
PODZIEL SIĘ

DSC01568

Sportowcy z Wrocławia, Jeleniej Góry, Wałbrzycha, a także Katowic, Kalisza, Dzierżoniowa i okolicznych miejscowości wzięli udział w VI Biegu po Schodach Wieży Kościoła. Zawodnicy mieli do pokonania aż 300 schodów, ale to żaden wysiłek dla osób, które na co dzień biegają.

DSC01553

To wyjątkowe wydarzenie sportowe przyciągnęło tym razem blisko 80 osób na start. Każda osoba do zawodów przygotowywała się przez cały rok, jedni biegając w lasach i parkach miejskich, inni w sąsiednich blokach i kamienicach. Wszystkim przyświecał jeden cel, pokonać dotychczasowy rekord, a żeby to zrobić trzeba było wspiąć się na wieżę w 60 sekund.

Katarzyna Krzak, fot. Katarzyna Krzak

katarzyna.krzak@tygodnik.info.pl

10 KOMENTARZE

 1. I tak jest zawsze w Bielawie. Biegi, starty jakiś koncercik i chołota ma zabawę. Brzed wyborami jakaś droga i wygrana w wyborach gwarantowana.

 2. Bielawianie już nie dadzą się nabrać na te błyskotki burmistrza typu siłownia plenerowa i odnowa parku oraz różne koncerty i zawody. Widzą że z obiecywanych licznych nowych miejsc pracy nie ma nawet 10. A w spółkach podległych burmistrzowi zatrudniani są sami kolesie i dzieci radnych z koalicji. Ludzie chcą chleba a nie igrzysk!

  • A ty myślący skąd wiesz czego chcą ludzie?
   Nie wszyscy chcą tego co ty i twoi kumple z piaskownicy. Aby wypowiadać się w imieniu mieszkańców musisz mieć do tego jakiś mandat: burmistrza lub choćby radnego!
   Jeśli nie jesteś którymś z nich to nie myśl o tym co myślą inni, bo od tego tylko głowa cię rozboli. Lepiej zgłoś swoją kandydaturę w wyborach.
   Wówczas zobaczysz co o tobie myślą inni.

   • Czytelniku, jeśli nie wiesz, że w Bielawie najbardziej potrzebne są miejsca pracy, czyli chleb, a dopiero daleko potem zbiorowa rozrywka i zawody sportowe, czyli igrzyska, to wyjdź z magistratu, idź na miasto i zapytaj się mieszkańców czego potrzebują. Ja z nimi rozmawiam i to często, dlatego wiem co ich boli, co potrzebują. Zamiast być złośliwym spróbuj być otwartym na glos bielawian, przekonasz się, że to nie chłopcy z piaskownicy, a ludzie z krwi i kości, którym odbiera się godne warunki życia.

 3. Szanowny Bielawianine ! do tej pory ceniłem Cię za
  wyważone wpisy , ale teraz już mocno przesadziłes
  obrażając mieszkańców Bielawy nazywając nas „chołotą ” !
  Burmistrz jest realizatorem planu rocznego uchwalonego
  przez Radę Miasta i ma wręcz obowiązek informować
  mieszkańców miasta o zamierzeniach i realizacji zadań .
  następnym razem zastanów się czy przypadkiem kogoś nie
  obrazisz swoim głupim wpisem .
  pozdrawiam

 4. burmistrza bielawy robi wała z każdego mieszkańca bielawy, trudno to zauważyć w pobieżnej obserwacji, jednak kontrole finansowe i prokuratura nie przypadkowo bada kilka korupcyjnych spraw w urzędzie, nam bielawianom już nie przystoi mówić że pada deszcz kiedy burmistrz pluje nam mieszkańcom w twarz swoja arogancją

Comments are closed.