Ulice Krótka i Owocowa z nową nawierzchnią

Ulice Krótka i Owocowa z nową nawierzchnią

13
4
PODZIEL SIĘ

Dobiegła końca przebudowa ulic Owocowej i Krótkiej w Bielawie. Tym samym miasto ukończyło remonty wszystkich ulic zlokalizowanych w tej części Bielawy.

owocowa_przed

                                              Ulica przed remontem

owocowa_2

                                                       Ulica po zakończonym remoncie

W poprzednich latach wykonano bowiem modernizację takich ulic jak: Szpakowa, Niecała, Gołębia, Łabędzia i Plac Młodzieży.

owocowa_3

Przebudowa ulic Owocowej i Krótkiej trwała od 1 czerwca do 30 sierpnia. Wykonano w tym czasie nową nawierzchnię z kostki betonowej oraz wymieniono instalację gazową. Koszt prac wyceniono na 200 tysięcy złotych.

owocowa_4

Warto wspomnieć, że w ciągu najbliższych dni rozpoczną się kolejne remonty chodników na terenie kilku ulic w Bielawie.

owocowa_1

                                                          Odbiór inwestycji odbył się 4 września

Prace zrealizowane zostaną przy ulicach: Żeromskiego 35, Wolności 38, Nowotki i Czerwonej. Oprócz tego wybudowany zostanie parking przy ulicy Osiedlowej.

Rzecznik – Łukasz Masyk

4 KOMENTARZE

  1. jak za starych partyjnych wypadach,rysio burmistrz vel towarzysz, z boku pach-ołek co upija się dla zabawy towarzysza, przy ramieniu towarzysza rysia wierny jak piesej stuzik którego córa ciała w mzbmie daje kolegom z wierchuszki, z tyłu towarzysz białek wierny acz mierny

  2. hurra, po 14 latach odwalić taki kawał roboty że można się zmęczyć, normalnie wierzyć się nie chce że tak się władza zaangażowała

Comments are closed.