Tydzień seniora w mieście partnerskim Letohrad

Tydzień seniora w mieście partnerskim Letohrad

7
0
PODZIEL SIĘ

b_640_479_16777215_1___images_2012_let_IMG_3803

Badania chemiczne, Quiz, śpiew. Taki był tegoroczny Tydzień seniora w mieście partnerskim Letohrad .Uroczystość 1 października która przypada na Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, była sukcesem w Letohradzie. Organizatorzy zdecydowali się zrezygnować z kosztów dla uprzywilejowanych i udostępnili za darmo zwiedzanie zamku. Sto osób poszło do cytadeli, muzeum rzemiosła lub do Strasznej jaskini.

W zamku udostępniony był przewodnik lub wybrać można było zaznaczony obszar, gdzie można dostać się tylnymi drzwiami. W Letohradzie w prywatnym gimnazjum można było zobaczyć pokaz slajdów ze zdjęciami z okresu odbudowy zamku dwadzieścia lat temu. Śmiałków grał dla chemików. Z hotelu, w którym były one widoczne zarówno pokoje i apartamenty zamku, podziwiać panoramę, „kwadrat radny bliżej trasy inspekcji do spraw społecznych Iva Janoušková. Drzwi otwarte dla gości także szkoły muzycznej, gdzie, oczywiście, grali i śpiewali. O tym z radością wszedł biegły uczestników wieży zamku, gdzie szukać unikalnej wieży zegarowej .Wycieczka, która podróżuje po zamku i historii ekspert Martin Hatka, zakończył się w sali ceremonialnej.

W przyszłym tygodniu Program nadal Ulubione pokaz George Mikyska, tym razem słynny prom w sobotę. Jej zwolennicy znaleźli dyskusję z Silvia Dymáková, do flaków filmowca, który odwzorowuje się prezentacje. Sympatyczna dyrektor podzieliła się doświadczeniami z nieuczciwymi praktykami sprzedawców i doradziła seniorom, jak odpowiadać na oferty, którymi nie są zainteresowani.

Okres udanego tygodnia seniorów zrobił Cafe dla szkoły, której przygotowanie znacznie udział w prywatnym liceum. Zabawa w pytania i odpowiedzi, pełne dowcipny, ale często trudne pytania, otworzył popołudniowe spotkanie w centrum gminy. Wielka atrakcją występ utalentowana piosenkarka Veronica MERTOVÁ „pokaz mody”, gdzie uczniowie spacerowali po molo w konkretnych sportowych zestawach. Premiera była świetna, reakcja publiczności potwierdziła: „To było przyjemne popołudnie, niż siedzieć w domu.”

Program dla seniorów przygotowany Letohrad Miasto we współpracy z DPS Letohradu, Letohradským prywatnego gimnazjum, KCL Letohradu, twierdza jest nowy sąd centrum społeczne.

UM Niemcza

BRAK KOMENTARZY