Trec Team podczas Men Expert Survivwal Race

Trec Team podczas Men Expert Survivwal Race

24
0
PODZIEL SIĘ

W niedzielę 18 mają we Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim odbył się Men Expert Survivwal Race. Był to miejski bieg ze specjalnie zaprojektowanym torem trzydziestu zróżnicowanych przeszkód do pokonania.

TRECK TEAM POLAND

Poza nimi na trasie znajdowały się naturalne utrudnienia takie jak nierówności terenu, wzniesienia czy wąskie i… nieco błotniste ścieżki biegowe. W pierwszym historycznym biegu we Wrocławiu na starcie zameldowało się 2000 zawodników oraz zawodniczek a wśród nich nie zabrakło 15 osobowego składu TREC TEAM na czele z Mariuszem Cieślińskim. Zespół Trec’a w składzie : Mariusz Cieśliński, Norbert Warchoł, Grzegorz Ciosek, Michał Bobrowski, Artur Gałecki, Patryk Ciszewski, Arkadiusz Osienienko, Amit oraz Sumit Batra, Paweł Tyburski, Michał Wieczorek, Marcin Gudz,Artur Gabryjelski, Paweł Sakowicz, Miłosz Bochenek w głównej mierze opierał się na zawodnikach takich klubów sportowych jak K.O. GYM Świebodzice oraz JUNIOR DZIERŻONIÓW.

10325374_866496663367806_4608050978084412301_n

Motywem przewodnim naszego  biegu było przebranie nawiązujące do kultowego filmu Star Trek. Tego dni nasi zawodnicy nie tylko mieli do przebiegnięcia trasę o długości 10km ale dodatkowo musieli się zmagać z przeszkodami które dzięki firmie ARAD nie należały do najłatwiejszych. Po biegu na wszystkich zawodników czekały suplementy sportowe które dostarczyły firmy Trec oraz Bodyzone z Wrocławia.

BRAK KOMENTARZY